خانه / ماکت ماشین / قیمت خرید ماکت ماشین فلزی کوچک

قیمت خرید ماکت ماشین فلزی کوچک

قیمت خرید ماکت ماشین فلزی کوچک در بازار ایران با توجه به حجم ماکت و کیفیت آن متفاوت است. می توان نمونه های مختلف ماکت ماشین را به صورت مستقیم از شرکت های وارد کننده و تولید کننده خریداری نمود. خرید مستقیم از وارد کننده امکان را برای مشتری بسیار ساده کرده است.

ماکت و انواع آن در بازار ایران

ماکت نمونه ی کوچک شده و مینیاتوری ماشین های واقعی است که در مقیاس و مدل های مختلفی در بازار عرضه می شود. این ماکت ها توسط شرکت های مختلف ارائه می شود که بسته به شرکتی که ماکت ماشین را ارائه می کند قیمت این محصول متفاوت است. ماکت ها از لحاظ مقیاس و از لحاظ نوع برند دارای مدل های مختلفی هستند که هر کدام طرفداران خاص به خود را دارا می باشد. می توان انواع ماکت در بازار ایران را اینگونه دسته بندی نمود:

و صد های مدل از ماکت ماشین فلزی که به راحتی در بازار ایران عرضه می شود و می توان نمونه های مختلف را به صورت عمده و تک خریداری کرد.

خرید ماکت ماشین فلزی کوچک

نحوه خرید ماکت ماشین فلزی کوچک و بزرگ

برای خرید ماکت ماشین فلزی کوچک و بزرگ می توان از مسیر های زیادی استفاده نمود. بهترین مسیر امروزه با توجه به اینکه در زمان و هزینه باید صرفه جویی کرد مسیر خرید اینترنتی است. خرید ماکت ماشین فلزی کوچک و بزرگ به صورت اینترنتی راهی راحت برای خرید این محصول است. در بازار ایران به هنگام خرید محصولات باید راهی را انتخاب کرد که بتوان در زمانی کوتاه به نمونه ای که مد نظر است دسترسی پیدا کرد.  مسیر های خرید ماکت ماشین بسیار زیاد هستند که می توان به برخی از آن ها اشاره داشت:

 • خرید از سایت
 • خرید از فروشگاه ها
 • کانال ها و شبکه های اجتماعی
 • خرید از واسطه ها
 • خرید از وارد کننده
 • خرید از تولید کننده

این مسیر ها همگی از راه هایی هستند که امکان خرید ماکت ماشین فلزی کوچک و بزرگ را فراهم می آرود.

خرید ماکت ماشین فلزی کوچک

مقیاس ماکت و تاثیر آن بر قیمت

مقیاس یکی از اصلی ترین و مهم ترین موارد برای خرید ماکت ماشین است. ماکت های ماشین در اندازه های مختلفی تولید می شود که می تواند بر قیمت آن اثر گذارد. می توان مقیاس ماکت های موجود در بازار که توسط شرکت های مطرح تولید می شوند و در بازار امروزه موجود هستند را اینگونه نام برد:

 • ۱/۸۷
 • ۱/۷۶
 • ۱/۶۴
 • ۱/۴۳
 • ۱/۳۲
 • ۱/۲۴
 • ۱/۱۸

تمامی این مقیاس ها با توجه به حجم واقعی ماشین ها ساخته می شود. هر کدام از این ماکت ها که تولید می شود طرفداران خاص به خود را دارد و مشتری بسته به سایز آن را انتخاب و اقدام به خرید می نماید.

خرید ماکت ماشین فلزی کوچک

سفارش خرید ماکت ماشین فلزی

همانطور که گفته شد ماکت ماشین هم به عنوان یک وسیله ی اسباب بازی و هم به عنوان یک وسیله کلکسیونی مورد استفاده قرار می گیرد. سفارش خرید هر کدام از نمونه ماکت ها به سادگی از طریق مراکز فروش فعال در کشور صورت می گیرد. امروزه سایت ها این امکان را فراهم آورده اند که بتوان به راحتی با مشاورین فروش آن ها در ارتباط بود و نمونه های مختلف ماکت ماشین را در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش و خریداری نمود. خرید عمده و جزئی ماکت ماشین امروزه به راحتی انجام می شود و این از امکاناتی است که شرکت های فعال در کشور انجام می دهند. خرید اینترنتی ماکت ماشین فلزی در مقیاس های کوچک و بزرگ راهی ساده و کم هزینه برای دسترسی به این محصولات است.

خرید ماکت ماشین فلزی کوچک

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت اسباب بازی سیناراد:
مهندس سعیده شهریاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120786147
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: [email protected]
telegram icon تلگرام مدیر فروش: [email protected]
whatsapp icon واتس اپ: 09120786147
instagram icon اینستاگرام: sinaradtoy
twitter icon توئیتر: sinaradtoy
aparat icon آپارات: sinaradtoy
email icon پست الکترونیکی: [email protected]
address icon آدرس انبار شماره 1: جاده قم ساوه - انبار شماره یک
address icon آدرس انبار شماره 2: تهران - شورآباد - انبار شماره دو
address icon آدرس دفتر بازرگانی سیناراد: تهران - کامرانیه جنوبی - کوچه پرستو
address icon آدرس دفتر قم: قم - سالاریه - اقاقیا 1
کانال تلگرام